make tattoo - це більше ніж просто магазин
хто ми такі
MakeTattoo - один із найпопулярніших тату-магазинів в Україні. В нас представлений широкий асортимент тату товарів, починаючи від вибору ковпачків під фарбу, машинок, голок та картриджів, до збору робочого місця майстру під ключ.

Основною метою MakeTattoo є надати якісну продукції в найкоротші терміни як роздрібному покупцю, так і мережам салонів. З деякими салонами ми успішно співпрацюємо вже понад 3 роки.

Наша компетентна команда робить все для того, щоб клієнт залишався максимально задоволений на кожному етапі покупки товару, починаючи з оформлення замовлення, закінчуючи отриманням товару і його подальшою експлуатацією.
чому обирають нас
Сайт MakeTattoo в середньому відвідує більше 100 000 унікальних відвідувачів на місяць, і це число продовжує зростати. Інтернет-магазин щодня набирає обертів.

Ми прагнемо надати максимум корисної інформації про товари які продаємо, тому впровадили на нашому сайті прості та ефективні інструменти підбору товарів за технічними характеристиками.

У наших магазинах працюють лише професійні продавці та консультанти. У телефонному режимі або безпосередньо в магазині вони готові надати кваліфіковану технічну консультацію та відповісти на будь-які запитання.
наша місія...
надихати людей творити нові шедеври
знайомтесь з нашим керівником
Сергій - ідейний натхненник та яскравий приклад успішного керівника. Власник бренду MakeTattoo, Vesper, TattooConcentrate, TattooTalk

Людина, яка вивела компанію у лідери галузі і до сьогодні лише зміцнює позицію на ринку. Ключем до успіху компанії вважає кваліфікований персонал. Чесність і відповідальність — пріоритетні якості, яких дотримується у роботі.

Досвідчений керівник із 25-річним стажем завжди готовий брати нові висоти. Він не зупиняється на досягнутому та рухається тільки вперед разом із командою професіоналів.
наша команда
Катерина
тримає менеджерів та продавців в свої рученятах
Артем
керівник стаціонарних магазинів
Андрій
відповідальний за наші товари
Дарʼя
наводить красоту в наших соціальних мережах
настя
герой магазину в Дніпрі
Андрій
приймає ваші замовлення по телефону
Діана
консультант від Бога в Києві
Марина
знає все про тату в Харкові
Данило
герой магазину в Дніпрі
На модерації
Все вийшло!
tnx
Дякуємо, ваш відгук відправлено на модерацію.
Швидке замовлення
Все вийшло!
tnx
Дякуємо за замовлення, менеджер зв'яжеться з вами для уточнення даних.
Виберіть ваше місто
Вкажіть населений пункт України
    м. Київ
    м. Харків
    м. Дніпро
    Video player